• 510 944 167 | 603 973 411
  • info@marekuslugiturystyczne.pl
  • Zwardoń 199, 34-373 Zwardoń.

biała szkoła w polskich górach!

Biała szkoła, obozy narciarsko-snowboardowe. Zimowe szaleństwo podczas białych szkół w polskich górach! Wspomnienia, aktywność fizyczna i nauka jazdy na nartach/snowboardzie!

GALERIA ZDJĘĆ

OBOZY NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE, BIAŁE SZKOŁY, KOLONIE, WYCIECZKI SZKOLNE

Przeżyj z nami niezapomnianą przygodę!

Latem dzieci szaleją na zielonych szkołach i koloniach. Zima najczęściej kojarzy się nam z długimi wieczorami, lenistwem i oglądaniem seriali. Ferie przed komputerem? To już nic nowego! Nie musi tak być – wystarczy wybrać dla swojej pociechy obóz narciarsko-snowboardowy lub białą szkołę. Podczas wyjazdu oprócz świetnie spędzonego czasu na górskich stokach dziecko ma możliwość oderwania się od szarej codzienności, a także nawiązania pięknych relacji z rówieśnikami. Podczas wyjazdu prowadzimy nauki jazdy na nartach lub snowboardzie dopasowane do potrzeb i umiejętności uczestników. Narciarstwo to piękny sport!

Grupy junior
(7-15 lat)

Biała Szkoła dla IX L.O Hoffmanowej z Warszawy

Białe Szkoły

Grupy junior (7-15 lat)

Biała szkoła dla IX L.O Hoffmanowej z Warszawy

Białe Szkoły

Latem dzieci szaleją na zielonych szkołach i koloniach. Zima najczęściej kojarzy się nam z długimi wieczorami, lenistwem i oglądaniem seriali. Ferie przed komputerem? To już nic nowego! Nie musi tak być – wystarczy wybrać dla swojej pociechy obóz narciarsko-snowboardowy lub białą szkołę. Podczas wyjazdu oprócz świetnie spędzonego czasu na górskich stokach dziecko ma możliwość oderwania się od szarej codzienności, a także nawiązania pięknych relacji z rówieśnikami. Podczas wyjazdu prowadzimy nauki jazdy na nartach lub snowboardzie dopasowane do potrzeb i umiejętności uczestników. Narciarstwo to piękny sport! Naucz się cieszyć zimowym szaleństwem na stoku!

Nie czekaj!

Ferie przed komputerem, czy telewizorem to żadna frajda! Z nami nikt się nie nudzi, za to zawsze wraca z wspomnieniami na całe życie! I umiejętnością jazdy na nartach 🙂

Biała szkoła grupy Junior